משלוחים לכל חלקי הארץ

אודות

שמי נעמה כה רומי, בעלת תואר שני בהדרכת מורים,
בהכשרתי, הינני מורה להוראה מתקנת/מותאמת, מדריכת מורים באופן פרטי, מלמדת תלמידים הוראה מתקנת, מחנכת כיתה ורכזת שפה.
בתואר הראשון למדתי ניהול עסקי. לפני שסיימתי את לימודיי בתחום התחלתי לעבוד במכללות לחינוך מבוגרים, מיד המשכתי את לימודי התואר השני בהדרכת מורים ועם סיום לימודיי לתואר השני, הרחבתי הסמכה בתחום החינוך המיוחד עם קורסים רבים בהוראה מתקנת/מותאמת. מצאתי את מקומי בבית ספר יסודי. אין ספק שאני מרגישה במקום הנכון עבורי ונהנית מכל רגע בהוראה ומשתמשת בכישורי ההוראה המתקנת לשלב משחק בהוראה גם בכיתות שלמות.
אחת האהבות הגדולות שלי הוא שימוש ופיתוח משחקים לימודיים והתאמת תכנים דיפרנציאלים לתלמידים. אין מאושרת ממני, כאשר תלמידים מחייכים בלמידה ונהנים וכן כן... גם לומדים.
במקביל פתחתי את העסק להוראה פרטנית בתחום ההוראה המתקנת/מותאמת ומפתחת משחקים לימודיים. בנוסף, אני מנהלת יחד עם שותפתי את הקבוצה – הוראה מתקנת/מותאמת מורים מתייעצים בפייסבוק – קבוצה המונה כ 14,000 מורים. הקבוצה תורמת ונתרמת על ידי מורים להוראה מתקנת/מותאמת ומהווה פלטפורמה לימודית למורים מתחילים וותיקים כאחד.
אני מצליחה לשלב את התחביב העיקרי שלי שהוא יצירת משחקים, חשוב לי שמשחקיי יהיו בעלי ערך מוסף, לא רק כרטיסיות עבודה, אלא שילוב המשחק עם חוויה, אסטרטגיה והתאמת המשחק לרמות השונות, כך שהמשחק מתאים לגילים השונים וליכולות השונות, בדיוק כפי שמתבקש בהוראה. היתרון בכך שמשחק אחד הוא רב גילי ובעל רמות שונות המאפשרות לתלמיד ולמורה לראות התקדמות ולהתפתח עם שלבי ההתקדמות הלימודית.
בתחילת דרכי יצרתי שני משחקים, הנמכרים היום דרך יסוד. לאחרונה פיתחתי עוד משחקים הנמכרים באתר זה. בזכותכם ובזכות המחמאות, העברת התמונות של תלמידים משחקים, הביקורות הטובות אני יודעת שאני בדרך הנכונה ואמשיך ליצור ולפתח משחקים לימודיים שגורמים לתלמידים הנאה וקידום. לא בכדי הלוגו שלי הוא נלמד עם משחק והנאה – אקרוסטיכון של שמי.
מה ניתן למצוא באתר – משחקים לימודיים, סדנאות מוקלטות, מאמרים, קורסים ובעיקר אשתף בניסיוני בפיתוח משחקים.
שלכם
נעמה
רוצים להשאר מעודכנים?

הרשמו בטופס הבא

    איקו בניית אתרי מכירות
    תקנון אתר
    נבנה ע"י
    phone-handset דילוג לתוכן